Strona 263 z 263 PierwszyPierwszy ... 163213253261262263
Pokaż wyniki od 2 621 do 2 627 z 2627

Wątek: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

  1. #2621
    Pełne uzależnienie Awatar cauchy
    Dołączył
    Sep 2008
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    40
    Posty
    2 131

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    trzeba popytać Gordona i chłopaków z Petapixel na kiedy mają ustawioną premierę filmów na YT prezentujących R1/R5
    EOS R6 | RF 14-35 | RF 70-200 | RF 85 | Sigma 150-600 C | DJI Mini 3 Pro
    Flickr | YT

  2. #2622
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 729

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cytat Zamieszczone przez cauchy Zobacz posta
    trzeba popytać Gordona i chłopaków z Petapixel na kiedy mają ustawioną premierę filmów na YT prezentujących R1/R5
    A to oni mają jakieś udziały w Canonie, że posiadają wiedzę kiedy jest premiera ....?
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  3. #2623
    Pełne uzależnienie Awatar cauchy
    Dołączył
    Sep 2008
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    40
    Posty
    2 131

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Gdy tylko Canon je zaprezentuje to na YT bedzie z 10 wideo pokazujacych przedprodukcyjny model i jego mozliwosci. Tak bylo do tej pory, nie widze powodu zeby nie mialobyc teraz obstwiam ze oni je juz mają na testach, moze nawet te laski z safari w Botswanie też
    EOS R6 | RF 14-35 | RF 70-200 | RF 85 | Sigma 150-600 C | DJI Mini 3 Pro
    Flickr | YT

  4. #2624
    Uzależniony Awatar Hubert Multana
    Dołączył
    Aug 2010
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    34
    Posty
    562

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    A to oni mają jakieś udziały w Canonie, że posiadają wiedzę kiedy jest premiera ....?
    Jesli ktoś dostaje przedpremierowo sprzęt do nagrania reklamy to podpisuje NDA z data embargo tj kiedy najwcześniej może opublikować materiał bez kary finansowej. To jest data premiery. Wiec tak, będą wiedzieli z wyprzedzeniem kiedy jest premiera jeśli dostana aparat do prezentacji. Tylko się o tym dowiesz dopiero w momencie premiery.
    Canon R8 + RF15-35mm f2.8L + RF 85mm 2.0 + RF 50mm 1.8 + RF Sirui Anamorphic 50mm T2.9 + M6 mkII + EF-M 22mm 2.0 + Canon V10
    www.hubertmultana.pl
    https://www.youtube.com/@HubertMultana

  5. #2625
    Uzależniony Awatar Hubert Multana
    Dołączył
    Aug 2010
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    34
    Posty
    562

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cytat Zamieszczone przez cauchy Zobacz posta
    podobno 6500$, czyli u nas ok 33k
    Obstawialbym, ze 35000 może być mało w dniu premiery.
    Canon R8 + RF15-35mm f2.8L + RF 85mm 2.0 + RF 50mm 1.8 + RF Sirui Anamorphic 50mm T2.9 + M6 mkII + EF-M 22mm 2.0 + Canon V10
    www.hubertmultana.pl
    https://www.youtube.com/@HubertMultana

  6. #2626
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 729

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    A jak Canon zmieni datę premiery ?
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  7. #2627
    gajowy Awatar akustyk
    Dołączył
    Dec 2004
    Miasto
    holandia
    Wiek
    45
    Posty
    11 962

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    A jak Canon zmieni datę premiery ?
    to moze byc drozej.

    jen chwilowo nisko stoi. co mi bardzo pasuje, bo pod koniec miesiaca lece do kraju przekwitlej juz wisni (a plan obejmuje zwiedzanie kilku Yodobashi Camera)

    ale to nie potrwa wiecznie...
    www albo tez flickr

Strona 263 z 263 PierwszyPierwszy ... 163213253261262263

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •